הוראות הגעה לרח' אהרון בארט

לרגל שיפוצים אנחנו מעבירים את פעילות בית הספר בחודשים מרץ-אפריל למרכז 'סמארט'-סנטר' בקניון רמת אביב (רחוב ברזיל 15 ת"א).

ברחוב בארט מתקיימות פגישות ייעוץ וסדנאות מצומצמות (בעיקר סדנאות פאוורפוינט ובאמנות המכירה)
הקורסים והסדנאות לדיבור מול קהל מתקיימים במשרדים שברחוב ביאליק ברמת גן. בחודשים מרץ-אפריל 2011 השיעורים מתקיימים במרכז סמארט-סנטר בקניון רמת אביב.


לבאים ברכב פרטי

לבאים מדרום
יורדים מהאיילון במחלף רוקח, פונים שמאלה על רחוב רוקח ונוסעים בכיוון מערב עד דרך נמיר (כקילומטר) שם פונים ימינה במקום לעלות על הגשר.
נוסעים בנמיר צפונה כקילומטר וחצי עד וברמזור השני פונים ימינה לרחוב איינשטיין.
נוסעים באיננשטיין מזרחה כ-800 מ' עד שהוא מסתיים בצומת T עם רחוב לבנון ושם עושים פרסה. חוזרים כ-200 מ' ובפניה השניה ימינה נכנסים לרחוב בארט.

לבאים מהשרון
ייורדים מהאיילון (לכיוון דרום) במחלף קרן קיימת לישראל ופונים ימינה. נוסעים ברחוב קרן קיימת מערבה כ-800 מ' וברמזור הראשון פונים שמאלה לרחוב לבנון.
נוסעים דרומה ברחוב לבנון כ-800 מ' וברמזור השני פונים ימינה לרחוב איינשטיין.
נוסעים על איינשטיין מערבה כ-200 מ' ובפניה השניה ימינה נכנסים לרחוב בארט.

לבאים מחיפה ומהצפון
ממשיכים מכביש החוף ישר במחלף גלילות (לא עולים על הגשר) לדרך נמיר. נוסעים דרומה בדרך נמיר כשלושה ק"מ וברמזור השני פונים שמאלה לרחוב איינשטיין.
נוסעים באיננשטיין מזרחה כ-800 מ' עד שהוא מסתיים בצומת T עם רחוב לבנון ושם עושים פרסה. חוזרים כ-200 מ' ובפניה השניה ימינה נכנסים לרחוב בארט.

 

לבאים בתחבורה ציבורית

ברכבת
יורדים בתחנת האוניברסיטה- מרכז-הירידים, ועולים על כל קו אוטובוס שמגיע לאוניברסיטת תל אביב (זה פחות או יותר כל אוטובוס שנכנס לטרמינל).
יורדים בשער הראשי של האוניברסיטה (שער 7) הנמצא בצומת איינשטיין-לבנון והולכים על רחוב איינשטיין 200 מ' ובפניה השניה ימינה נכנסים לרחוב בארט.

באוטובוס מהדרום
כל קו שמגיע מהתחנה המרכזית או מסוף ארלוזורוב לאוניברסיטת תל אביב (בעיקר 24 או 27) עוצר בשער הראשי של אוניברסיטת ת"א (שער 7) הנמצא בצומת איינשטיין-לבנון והולכים על רחוב איינשטיין 200 מ' ובפניה השניה ימינה נכנסים לרחוב בארט.

באוטובוס מהצפון
נוסעים בכל קו שמגיע מכביש החוף ומבקשים מהנהג לרדת ברחוב איינשטיין (אפשר גם לבקש בקניון רמת אביב או באוניברסיטה, הם מכירים). כשיורדים הולכים על רחוב איינשטיין מזרחה כ-600 מטר ובפניה השלישית ימינה נכנסים לרחוב בארט.

חניה

  • ברחוב בארט חניה בתשלום עד השעה 17:00, אח"כ החניה לדיירי הרחוב בלבד (אדום לבן).
  • ברחוב איינשטיין לכיוון מערב (הצד הצפוני, שבו רחוב בארט) י חניה בתשלום עד השעה 17:00 ואח"כ חניה לדיירי הרחוב בלבד (אדום לבן)
  • ברחוב איינשטיין לכיוון מזרח (הצד הצפוני, זה שבו קניון רמת אביב ומעונות הסטודנטים) יש חניה בתשלום עד 19:00 ובחינם עד 8:00 בבוקר (כחול לבן).

מידע נוסף
כרטיסי חניה אפשר לקנות בפיצוציה שבפינת רחוב בארט-איינשטיין
חניה בתשלום יש גם בקניון רמת אביב עם אפשרות לקבל שובר חניה לרוכשים בחלק מהחנויות.
חניה נדירה בחינם אפשר לתפוס בעיקר בערבים ובחופשות אקדמיות ברחוב לבנון בצד הצמוד לאוניברסיטה.

למידע נוסף והרשמה