סמינר מצגות מרתקות לרשות ניירות ערך

ו' 04/12/2015 15:12

איך הופכים כנס כלכלי למרתק?  בעזרת סמינר למצגות מרתקות

מדי שנה מקיימת רשות ניירות ערך כנס מקצועי נרחב המציג לשוק ההון, לעיתונות העסקית ולאקדמיה את המגמות העדכניות של הרושת ואת התוכניות שלה לשנה הבאה.

הכנס הזה מאד חשוב, ומשפיע על עסקאות במיליארדי שקלים ועל החסכונות של כל אחד מאיתנו - אבל זה שהוא חשוב לא הופך אותו למעניין.  

כי לא קל לתת הרצאה מרתקת על  נושאים כלכליים מורכבים כמו 'מימשל תאגידי בשלד בורסאי שעבר השתלטות עויינת' (אל תשאלו).  וזה איפה שאנחנו בביה"ס לדיבור מול קהל נכנסים.

זו השנה השניה שאנחנו מקיימים סמינר מיוחד לאנליסטים של הרשות כדי ללטש אותם לקראת הכנס ולגרום למצגות שלהם להיות ברורות יותר, מעניינות יותר, וקלות יותר לקהל - ולמציגים עצמם.

את הסמינר אנחנו מתחילים בללמד את הכלכלנים ועורכי הדין של הרשות איך לעמוד, איך לדבר ואיך לעצב מצגת  שתופסת את העין.  אבל זו רק ההתחלה.  כי יש לנו יכולת יחידה במינה לרכוש ידע מקצועי מעמיק בעולם התוכן של הגוף שמזמין אותנו (במקרה הזה: אגף התאגידים) ולפתח ביחד איתם דרכים להסביר את הנושאים שלהם בצורה בהירה ועוצמתית.

לדוגמה, כאשר צריך לדבר על השתלטות עויינת על שלד בורסאי, תסמכו עלינו שהמצגת תשתמש בסצנות מ'אינדיאנה גו'נס' (שלדים) או מסרטי זומבים (השתלטות עויינת על שלדים) ושאף אחד מהקהל לא יישכח את המצגת, או יפספס את המסר (אחריות הגוף המשתלט לשמור על מימשל תאגידי מול בעלי מניות המיעוט היא מוחלטת, אם רציתם לדעת)

למידע נוסף והרשמה