ניוזלטר לשנת הלימודים

שלום לכולם,

גיא יריב - לדבר מול קהל עבר זמן מאז הניוזלטר האחרון שלי, ואני רוצה להתנצל להבטיח שמעכשיו נחזור למתכונת החודשית שפעה בעבר, ולספר לכם על כלים חדשים שבית הספר לדיבור מול קהל מציע.

אז קודם כל התנצלות:  הקיץ עברנו לכתובת חדשה ובית הספר שוכן כיום ברחוב ביאליק 127 ברמת גן, עדיין באזור הבורסה, סמוך למחלף ההלכה, אבל ב'קמפוס' גדול יותר עם יותר כיתות, פינת קפה נחמדה יותר ויותר מקום לכם ולנו. בעוד שבועיים (19.9) נקיים הרמת כוסית לשנה החדשה וגם לחנוכת הבית. אתם מוזמנים.

דבר שני, רציתי לעדכן אתכם על כלים חדשים שאנו מפתחים.  לאחר שנתיים של סדנאות פחד קהל משותפות עם ד"ר יעל שלזינגר החלטנו לשדרג את הפעילות המשותפת ואנחנו משיקים קורס לטיפול בחרדה חברתית המבוסס על הפסיכולוגיה ההתנהגותית קוגניטיבית שיעל מתמחה בה.  כדי לתת לכם טעימה אנו מפרסמים בגיליון זה כמה מאמרים בנושא.

וחוץ מכל זה אנחנו, כרגיל, ממשיכים לעזור לאנשים להתגבר על פחד קהל וללמוד לדבר היטב, רהוט ומשכנע בכל מצב ומול כל קהל. למעשה ביום ראשון הקרוב נפתח  קורס למתחילים.  אם תרצו לשמוע יותר אתם מוזמנים להתקשר אלי (הנייד הפרטי שלי הוא 050-6488069) או למשרד.

להתראות,  
גיא יריב - מנהל
ביה"ס לדיבור מול קהל
טלפון:  077-8200201 

 

הצגה עצמית מול קהל

מאמר: הצגה עצמית: איך לעשות זאת נכון?

 

במשך שנים הסיסמה של מותג השמפו 'הד-אנד-שולדרס' היתה"לא תקבל הזדמנות שניה לעשות רושם ראשוני".  הם התכוונו למנוע קשקשים בשיער, אבל מה שהם באמת התכוונו זה שבשניות הראשונות בהן אנו מציגים את עצמנו לקהל חדש אנחנו נבחנים בצורה מאד מהירה ולא תמיד יש לנו אפשרות לתקן את הרושם שנוצר.

במאמר זה נלמד את העקרונות של הצגה עצמית נכונה מול קהל בשני היבטים עיקריים:  תוכן, כלומר מה צריך להגיד ומה עדיף לצנזר כשמציגים את עצמנו. וסגנון, כלומר איך להיראות ומה לשדר כשאנחנו קמים פעם ראשונה מול קהל חדש.

 

ובנוסף: דיבור מול קהל למתחילים / סדנת שיווק עצמי


בי"ס לדיבור מול קהל בפייסבוק (עשו 'לייק' לעדכונים ומבצעים)

פחד מוחשי
 מה ההבדל בין פחד, חרדה, וחרדה חברתית?

 

 

  • למה יש אנשים שנהנים מרכבות הרים ואחרים שסובלים מהן?
  • למה רובנו אוהבים חתלתולים אבל מיעוט קטן רועד מפחד כשהוא רואה גור חתולים (נפוליאון היה כזה) למרות שהוא יודע שאין ממה לפחד?
  • ? ולמה, אבל באמת למה, יש אנשים כמוני שמאד נהנים לדבר מול קהל בזמן שלרבים הפעולה הזו היא סבל קיצוני?
במאמר שכתבתי בשיתוף הפסיכולוגית ד"ר יעל שלזינגר אנחנו מסבירים אחת ולתמיד מה מאפיין כל תופעה ולמה הטיפול לכל אחת צריך להיות שונה.
...למאמר המלא
 

בנוסף: קורס לחרדה חברתית   / קורס לפחד קהל (עכשיו במבצע לחג)


קורסים וסדנאות קרובים

הירשמו עכשיו  - 077-8200201

גיא יריב- בית הספר לדיבור מול קהל              ביאליק 127, רמת גן    

  הירשמו לניוזלטרים נוספים ולמידע על קורסים לדיבור מול קהל

למידע נוסף והרשמה