ליברמן: איך להישאר בקואליציה ולתקוף מבפנים - ראיון בערוץ הכנסת

א' 02/11/2014 13:11

רוצים לדעת איך לפרוש מהקואליציה בשקט בלי שישימו לב?  תסתכלו איך ליברמן ניצל את המלחמה כדי לזרוק פצצה פוליטית תוך שהוא מנצל את רעם התותחים כדי להסוות את תמרון האיגוף הפוליטי שלו.

טיפה היסטוריה:  לקחת את הפוליטיקאי הקיצוני ולתת לו את משרד החוץ היה תרגיל פוליטי שעבד עשרות שנים.  ככה בגין ריסן את דיין, וככה נתניהו עצמו ריסן את שרון ב-96.  עם ליברמן זה לא כל כך עבד.  הוא לא ממש התמתן - וגם לא כל כך פעל כשר חוץ - לפחות לא מול ארה"ב, אירופה ומדינות ערב (אולי כן מול מזרח אירופה ואפריקה) - אבל הוא לפחות לא תקף את נתניהו מימין.
עד עכשיו.

 

 

כי בשבועות האחרונים ליברמן התחיל לתקוף את הממשלה, והשבוע הכריז על פרישתו מהליכוד, וכל זה מסמן לנו שליברמן רוצה להתחיל לבנות מחדש את המפלגה שלו ומרגיש שהברית עם הליכוד חונקת אותה.

בראיון אנחנו רואים שליברמן ברח זמן מוזר מאד לעשות זאת - בזמן מלחמה, כאשר לפי המסורת כל המפלגות, ובמיוחד אלו שבקואליציה, מתיישרות מאחורי ראש הממשלה.  ההסבר היחיד לבחירה המוזרה שלו היא התקווה שרעש התותחים יעלים את הודעת הפרישה...

מספרים שהסנאטור טד קנדי המנוח פירסם את ההודעה על גירושיו השניים כחצי שעה אחרי הפיגוע באוקלהומה סיטי, במה שנחשב עד השבוע לתרגיל המבריק ביותר בהעלמת חדשות רעות...


לתיאום ראיונות צרו קשר עם יועץ התקשורת (והמדריך בסדנאות הופעה בתקשורת) שלנו בר סיטון  במייל או בטלפון 054-2252872

למידע נוסף והרשמה