סגל בית הספר לדיבור מול קהל

צוות בית הספר כולל מומחים במגוון תחומים מפסיכולוגיה ודיבייט ועד חינוך ופיתוח קול.  מה שמשותף לכולם הוא מחוייבות להצלחה של התלמיד תוך הקפדה על רמה מקצועית והתעדכנות מתמדת בתחומם.


 

גיא יריב - לדבר מול קהלגיא יריב - מנכ"ל ומייסד

לשעבר מרצה לרטוריקה בבית הספר למשפטים במכללת נתניה ובחוג למדה"ת במכללה למינהל, ומנחה מועדון הדיבייט של אוניברסיטת תל-אביב. לפני כן היה סמנכ"ל שיווק בסטארט-אפ 'סנסקריט מערכות' ולימד את אמנות המכירה בסוכנויות ביטוח וחברות טלמרקטינג, וכן למד כלכלה במסגרת תוכנית המצטיינים של אוניברסיטת חיפה.

גיא יריב זכה באליפות ישראל ברטוריקה וכן בתואר הדובר המצטיין בארץ,  דורג ראשון באליפות אירופה בדיבייט (פעמיים, במקצה ESL) וכיהן כשופט הראשי באליפות אירופה. (קורות חיים)


פסיכולוג קליני חרדת קהל

 

ד"ר יעל שלזינגר - פסיכולוגית קלינית
פסיכולוגית קלינית, פסיכולוגית ראשית במכון קרני, מטפלת ופסיכותרפיסטית במרפאות לבריאות נפש ובשירות הפסיכולוגי. מנהלת קליניקה פרטית עתירת מוניטין.

במסגרת בית הספר יעל אחראית על הסדנאות לחרדת קהל שאותן היא פיתחה על בסיס הניסיון שלה כתלמידה בקורסים שלנו.  בנוסף יעל מרצה בקורס לחרדה חברתית.

 

 

מימי בלוום - קשרי תלמידיםמרים (מימי) בלום -מנהלת קורסים ואיבחונים

כמנהלת הקורסים, מימי אחראית על האיבחון וההתאמה של המועמדים לקורסים השונים ולמעקב אחר ההמשתתפים לאורך הקורס ולאחריו עם הבוגרים.

כתלמידים בקורסים שלנו, מימי כנראה תהיה האדם שקובע יותר מכל עד כמה תיהנו מהקורס ותפיקו ממנו את המירב, ולכן מזל שיש לה יכולת יחידה במינה לקרוא ולהבין אנשים, וסבלנות להקשיב לכל אחד.

 

ד"ר אליעזר יריב - מרצה ופסיכולוגד"ר אליעזר יריב - מרצה בקורס למורים
פסיכולוג חינוכי בכיר. מרצה להוראה במכללה לחינוך. החוקר האקדמי היחיד בישראל המתמחה בתחום המשמעת בכיתה ופתרון בעיות התנהגות בבית הספר. פרסם 4 ספרים ועשרות מאמרים בתחום.

במסגרת בית הספר אליעזר הוא מרצה שותף בקורס לעמידה מול כיתה, וכן מאמן בסדנאות פחד קהל.

(קורות חיים)

 

 

עו"ד יעקב שברגולד - מרצה לדיבייט ומנהל פיתוח עסקי 

יעקב הוא דיבייטור עתיר הישגים שמרכז את הוראת התחום בבית הספר. הוא היה אלוף ישראל ואלוף אירופה ברטוריקה, וכן יו"ר מועדון הדיבייט במרכז הבינתחומי הרצליה ומנחה מועדון הדיבייט באוניברסיטת בר-אילן.

בצד העסקי יעקב הוא מנהל הפיתוח העסקי של בית הספר ואחראי על פיתוח הקשרים על חברות עסקיות, ארגונים חברתיים ומוסדות אקדמיים.  יש לו תואר ראשון בדיפלומטיה וממשל ותואר במשפטים מהמרכז הבינתחומי הרצליה, וכן  תואר שני מאוניברסיטת וואשינגטון בארה"ב.

(קורות חיים)

 
 

ורד פורבס - מורה לפיתוח קול

ורד פורבס מורה לפיתוח קול בביהס לדיבור מול קהלורד פורבס מתמחה בשיפור הנוכחות, ההגיה, עוצמת הקול לדוברים ונואמים. ורד סיימה את התואר שלה בקונסרבטוריון המלכותי בבריסל, השתלמה בקונסרבטוריון המלכותי בהאג, וזכתה במלגות לסדנאות בינלאומיות שונות. כמו כן עברה הכשרה נרחבת בטיפול בפיתוח קול ובהתגברות על פחד קהל.

למידע נוסף והרשמה