קורסים למוסדות וארגונים

הכשרת מנהלים

צוות ההדרכה (מימין): מימי בלום, גיא יריב, עו"ד יעקב שברגולד, ד"ר יעל שלזינגר, מזל בללו

כל ארגון, וכל עובד בכל ארגון צריכים כל הזמן להעביר מסרים - בין אם מדובר באנשי מכירות המייצגים את הארגון, במנהלים שצריכים להניע עובדים או במומחים שצריכים להשתתף בישיבות - כולם חייבים לשפר את כושר הדיבור והשכנוע שלהם.

בית הספר לדיבור מול קהל מציע מגוון קורסים ותוכניות הכשרה לאירגונים מכל הסוגים.  הצוות המקצועי שלנו יישמח לבנות ביחד איתכם תוכנית המותאמת לצרכים הייחודיים שלכם.


 

סדנאות גיבוש והעשרה

הדרכת מכירות

הכשרת עובדים ומנהלים

בסדנאות הגיבוש וההעשרה המשתתפים רוכשים כלים מעשיים לשיפור יכולות התקשורת והדיבור מול קהל שלהם באווירה חווייתית ומהנה תוך גיבוש צוות הארגון.

קורס המכירות נועד לשפר את יכולות המכירה של אנשי הצוות וכלל טכניקות רבות להצלחה במכירות וכן תרגול מעשי נרחב של הטכניקות הנרכשות.

הקורסים לדיבור מול קהל מלמדים להעביר מסר בצורה בהירה ומשכנעת, ומציעים הדרכה מעשית עם הרבה תרגול ותוצאות מהירות ומדידות.

 


כדי לשפר את התקשורת בארגון,  כל הקורסים בנויים מסידרה של שיעורים וכל מפגש משלב א. תיאוריה והקניית כלים, ב תירגול אינטנסיבי, ו-ג. משוב אישי ומפורט. יש הקפדה שכל משתתף יתרגל כל שיעור, כאשר רמת התרגיליםעולה משבוע לשבוע.

הרצאות העשרה למנהליםהרצאות וסדנאות העשרה

לפעמים ארגון רוצה להעשיר את העובדים והמנהלים בידע בנושא דיבור מול קהל, אבל אין זמן ותקציב לקורס מקיף. במקרים כאלו ניתן לקבל טעימה על קצה המזלג בסדנאות חד-פעמיות.

הכשרת מנהלים בדיבור מול קהלהכשרת מנהלים

מנהלים באירגון צריכים להעביר מסרים, לשדר מנהיגות ולהניע עובדים. כמובן שמנהלים רבים (בעיקר כאלו שהגיעו מהצד המקצועי) לא הוכשרו בדיבור מול קהל דבר שפוגע ביעילות שלהם. לשם כך מוצע קורס מעשי למנהלים שיאפשר להם להעביר מסרים בצורה מקצועית יותר: בהיר, מובן, מעניין ומשכנע.

הקורסים מתקיימים באתר החברה או במרכז כנסים, ומאפשרים לעובדים ומנהלים הזקוקים לכלים חדשים לרכוש את המיומנויות במהירות וביעילות.

התגברות על פחד קהל - סדנה לעובדים ומנהלים

הרצאות העשרה למנהלים

חרדה מקהל היא בעיה פסיכולוגית הפוגעת באופן חריף ב-15% מהאוכלוסיה, כולל באירגון שלך. רבים מהסובלים מוצאים דרכים מתוחכמות להסתיר את הבעיה ונמנעים מלהציג את עצמם, את תוכניותיהם, או את הפרוייקטים שלהם. אחרים אינם נאלצים לדבר וסובלים מחרדות ולחץ הפוגעים בעבודתם.

הכשרת אנשי מכירותאומנות המכירה

קורס לשיפור כישורי הסגירה, הטיפול בהתנגדויות, והעברת המסרים של אנשי מכירות.  מבוסס על התאמת מערכת הלימוד והכלים לצוות ולמוצרים אותם אתם מוכרים.

  • סדנת אומנות המכירה לאנשי מקצוע
    סדנא שמלמדת מכירות מהבסיס תוך דגש על סגירת עסקאות, יצירת קשר מתמשך עם הלקוחות, התגברות על התנגדויות ומקצוענות בתהליך המכירה.
  • סדנת מכירות פנים ארגונית
    סדנת מכירות שכוללת את כל התכנים של סדנת אומנות המכירה, ובנוסף תפורה במיוחד לארגון שלך:  לאופי הלקוחות, המוצרים, המתחרים, ובמיוחד לצוות המכירות הקיים

מצגותמצגות פאוור פוינט - איך להכין ואיך להעביר

מצגות הופכות לכלי תקשורת שכל מנהל ועובד חייב לשלוט בו. הקורסים משלבים את שני הצדדים הדרושים לפרזנטציה מוצלחת: כתיבה והפקה ב-Powerpoint מצד אחד, ועמידה מול קהל והצגה אפקטיבית מצד שני. קיים גם קורס משולב שבו בכל שבוע לומדים לבנות מצגת בכיתת מחשבים, ולאחר מכן באולם דיונים מתרגלים הצגה של המצגת. בשבוע שלאחר מכן מיישמים את הלקחים מההצגה חזרה בכיתת המחשבים – וכן הלאה עד למקצוענות.

קורס ניהול ישיבות

קיום ישיבות פנים ארגוניות מהווה כלי חיוני לתפקוד יעיל של הארגון. לעיתים קרובות כלי זה איננו מנוצל כהלכה ומחטיא את מטרותיו. הסדנאות שאנו מציעים יעזרו לארגונכם להפיק את מירב התועלת  מישיבות צוות ולנצל באופן מרבי את הזמן המוקדש לישיבות הצוות בארגון. במסגרת הסדנאות המשתתפים ילמדו מצד אחד כיצד לנהל ישיבה באופן אפקטיבי ומצד שני כיצד להשתתף בישיבה בצורה יעילה.

למידע נוסף על קורסי עמידה מול קהל

למידע נוסף והרשמה