אימון וייעוץ אישי עם גיא יריב

מהלך הפגישות

לפני כל פגישת אימון עם גיא מתקיימת תמיד שיחה מקדימה כדי להגדיר את מטרת הפגישה, להגדיר יעדים ולתאם ציפיות.  בשלב זה לרוב גם נקבע מספר הפגישות: פגישה בודדת, מספר מוגבל, או תהליך פתוח עד להשגת תוצאות.

כל פגישה כוללת למידה של טכניקות, התנסות ותירגול מעשי של אותן טכניקות, ואז משוב פנימי וחיצוני.  המפגשים לרוב כוללים העברה כמות גדולה של חומר ולכן מומלץ להגיע עם מחברות.

סוגי אימון

אימון בדיבור מול קהל

לומדים כלים לשיפור כושר הנאום ובטחון מול קהל, בדומה לכלים הנלמדים בקורסים, רק באחד-מול-אחד.

היתרון של אימון כזה הוא חיסון בזמן (כל מפגש לוקח שעה במקום שלוש שעות בקורס) והתמקדות בצרכים ובתכנים של הלקוח.  החסרון בכך שהתירגול פחות 'אמיתי' (שהרי בניגוד לקורסים כאן אין קהל) ולכן גם הלחץ והלמידה פחות יעילים.

הכנה לקראת נאום או מצגת חשובים

כאשר יש מצגת גדולה במיוחד או רגישה במיוחד יש מקום להכנה אישית.

  • הכנה לקהלים מיוחדים: בין אם זה קהל בכיר מאד, עויין, פעלתני או אחר, ניתן ללמוד טכניקות מיוחדות שישפיעו עליו ביעילות וישפור את הבטחון לקראת ההופעה.
  • ייעוץ בהכנת תכנים: הידע הכללי הפנומנלי של גיא יריב, והנסיון בעבודה עם מגוון רחב ביותר של עולמות תוכן מבטיח שכל סוג של מצגת יעבור שידרוג תוכני וסגנוני - מהנדסת תוכנה דרך ייעוץ פוליטי ועד הדרכת קוסמטיקה לפנסיונריות - גיא יריב ראה הכל והפגישה תחדד את התכנים ותשפר את רמת הנאום.
  • מצגת בהתראה קצרה: כאשר הנאום צריך להתקיים בתוך ימים ואין זמן לקורס מסודר אפשר להשיג הכנה משמעותית ושיפור במקצועיות ובביטחון בתוך זמן קצר ביותר עם ליווי אינטנסיבי - לפעמים אפילו מהיום למחר (בכפוף לזמינות ובעלויות מיוחדות)

אימון במכירות ובשכנוע

אומנות המכירה היא כלי מקצועי שרבים מהעוסקים בתחום מעולם לא למדו באופן מסודר.  במפגשי האימון לומדים את התיאוריה ומתרגלים עבודה מול לקוחות, וכן מבצעים פעולות מכירה אמיתיות מול לקוחות אמיתיים.

לתיאום פגישת אימון התקשרו - 077-8200201

למידע נוסף והרשמה