הכשרות מתקדמות בדיבור מול קהל

ה' 09/08/2012 09:08

בוגרי הקורסים הרגילים, ומתעניינים עם נסיון נרחב בדיבור מול קהל מוזמנים להצטרף לקורסים המתקדמים שלנו ולעלות מדרגה נוספת. בית הספר מציע 4 מסלולי המשך לבוגרים, עם קורסים הנותנים ערך עצום בפני עצמם, וגם משמרים ומשדרגים את הכלים שנרכשו בקורס הבסיסי.


מועדון דיבייט

להבריק מול קהל תחת לחץ. בואו להשתתף במועדון שמקפיץ את כושר השכנוע ואת היכולת לעמוד בלחצים.

המועדון נפגש כל שבועיים, כשבכל מפגש לומדים טכניקות שכנוע, ואז מתרגלים בלחץ גבוה.

מהו דיבייט - איך נרשמים


קורס הופעה בכנסים וקהלי ענק (עברית/אנגלית)

כנסים הם הזדמנות עצומה לחשיפה אישית ומקצועית. אבל גם הדרישות גבוהות: מול קלה של עשרות, מאות או אלפים עליך להיות במיטבך, או כמו שאנחנו קוראים לזה להשיג ציון של '5-וואוו': וואוו בהופעה, וואוו בהתנסות, וואוו במצגת, וואוו בהפעלת הקהל, ו-וואו בהומור והפעלת הקהל.

קורס כנסים


סדנת סדנאות

בוא לייצר לעצמך סדנאות, תכנים, תלמידים - וכסף.
אם יש לך ידע מקצועי שאנשים יכולים להיעזר בו, סדנאות והרצאות הן דרך נהדרת לעזור לאנשים, להרוויח כסף ויותר מזה - להרוויח סיפוק אמיתי בעבודה.

בסדנאות לומדים כל מה שצריך לדעת כדי להרים סדנה משלך: איך לאפיין את ה'מוצר', להפוך אותו מתוכנית למערכי שיעור, וממערכי שיעור לסדנאות בלתי נשכחות, איך להביא מתעניינים ואיך לגרום להם להירשם ולשלם.

סדנת סדנאות


הכשרת חונכים ומדריכים

בוגרי בית הספר מוזמנים להשתתף בסדנאות הדרכה וחניכה (ללא תשלום) ואז להצטרף למעגל החונכים שלנו שמלווה תלמידים חדשים בקורסים הרגילים.

החונכים לומדים איך *ללמד* דיבור מול קהל, איך להביא אנשים לפרוץ מחסומים ולהתגבר על חרדת קהל, וכמובן לומדים טכניקות הופעה והדרכה מתקדמות בעצמם.

מערך החונכים שלנו - סדנת חונכים

למידע נוסף והרשמה