קורסי בסיס לדיבור מול קהל

 מה מקבלים מהקורס:
כל אחד יכול לשפר את כושר השכנוע שלו. כל אחד גם יכול להתגבר על פחד במה. מה שצריך זה כלים נכונים ומוטיבציה. בזכות טכניקות מוכחות והמון תרגול, כל משתתפי הקורס שלנו מאז פברואר 2000 משיגים שיפורים נראים לעין. וכל משתתף מצליח לשפר באופן דרמטי את כושר השכנוע שלו, רובם שומרים על ההישגים הללו במשך שנים.

מה לומדים ואיך לומדים: 
אנחנו מתחילים מהבסיס, ומלמדים כל אחד, באופן מעשי ובלי ויתורים, איך לעמוד היטב מול כל קהל ועם כל רמת הכנה ולהעביר מסר חד, בהיר ומעניין.  כל קורס בנוי מסדרת מפגשים בדרגת קושי עולה בהדרגה. בכל מפגש לומדים טכניקות מעשיות לשיפור השטף והבטחון, מתרגלים את הטכניקות הללו (כל משתתף, כל שיעור, מול כל הכיתה) ואז מקבלים משוב אישי מפורט עם הנחיות לשיפור.  במפגש הבא מתרגלים את הטכניקות הישנות ולומדים חדשות כדי לוודא שכל משתתף מצליח ואף אחד לא נשאר מאחור.

עם מי לומדים: 
הקבוצות שלנו מאד מגוונות עם גברים ונשים מגיל צבא ועד הפנסיה, ממנהלים בכירים ועד חיילים משוחררים ועוסקים בכל תחום אפשרי: עורכי דין, מורים, מובטלים, פסיכולוגים, שוטרים, אחיות ועוד...  המשותף היחיד שלהם הוא פתיחות לביקורת וגם, אם יורשה לנו להשוויץ קצת, רמה אישית ממש גבוהה.  זה לא סתם שחברויות שנוצרות בקורס ממשיכות שנים (לקריאת מכתבים מתלמידים).

סוגי קורסים למתחילים

 • קורס דיבור מול קהל:
  הקורס הסטנדרטי שלנו. 6 מפגשים שבועיים, 3 שעות כל אחד, 100% התחייבות לתוצאות. 
 • קורס בוקר להצגת נושא:
  כמעט כמו הקורס לדיבור מול קהל, רק בבוקר, קצת יותר זול, ודגש יותר הדרכתי מאשר ניהולי.
 • קורס מורחב לעמידה מול קהל:
  10 מפגשים שבועיים: הקורס הרגיל ועוד 4 סדנאות בחירה מרתקות במגוון תחומים.
 • סדנת חרדת קהל
 • מפגש יחיד עם הפסיכולוגית שלנו בו לומדים טכניקות חשיבה ונשימה להפחתת חרדות.
 • סמינר סופשבוע מרוכז:
  למי שלא יכול להגיע למפגש שבוע, אנחנו מרכזי לתוך סופ"ש אחד 4 מפגשים 
 • קורס פרימיום:  
  למי שסובל מפחד חריף במיוחד, או שצריך להגיע לרמה גבוהה במיוחד. 12 מפגשים בימי שישי בבוקר, פלוס ליווי אישי לאורך הקורס כדי להבטיח את התוצאות.
קבצים להורדה: 

למידע נוסף והרשמה