פורום בוגרים ותלמידים

הכיף שמגיע אחרי שסיימת את הקורס ולמדת לנצח פחד קהל!
פורום הבוגרים-והתלמידים של בית הספר הוא מזמין את כל תלמידי ובוגרי בית הספר להשתתף במפגשהחודשי ולראות איך התוצאות באות לביטוי.
הפורום פועל באמצעות קבוצה בפייסבוק וכן במפגש חודשי לתירגול ופידבק.

מפגש חודש נובמבר ביום א' 7/11/2021!
הירשמו עכשיו

קבוצת הפייסבוק

פורום תירגול מול קהל

פורום הבוגרים מנוהל על ידי קבוצת בוגרים (וכל מי שמתנדב לעזור מוזמן להצטרף)  באמצעות קבוצה בפייסבוק.  בקבוצה מחליטים על תוכנית המפגשים ומשתפים חוויות לפניו אחרי כל מפגש. להצטרפות לחץ כאן

מפגש תרגול חודשי

פעם בחודש, ביום א' הראשון של כל חודש,  מתקיים מפגש לתרגול והעשרה. במסגרת המפגש לא לומדים טכניקות חדשות, אבל כל משתתף מקבל שתי הזדמנויות לדבר מול קהל.

הזדמנות אחת היא במסגרת סבב הצגה עצמית בהתחלה, והשניה היא להציג נאום של ממש באחד מהפורמטים הבאים:

  • נאום חופשי  
    מיועד בעיקר לבוגרים חדשים או לתלמידים בקורס רץ.  כל משתתף מקבל 5 דקות לדבר על כל נושא שיבחר.  יש כאלו שמספרים על חוויות מול קהל שעברו מאז הקורס, יש כאלו שמעלים נושא פוליטי שחשוב להם, ויש כאלו שמציגים את העסק שלהם.
  • מצגת Powerpoint 
    מי שרוצה אתגר קצת יותר קשה יכול להביא איתו מצגת פאוורפוינט ולהציג אותה לקהל.  יש המציגים פרוייקט מהלימודים או העבודה, ויש כאלו שמלמדים תכנים מעולמם המקצועי.
  • דיבייט
    בכל מפגש מתקיים דיבייט אחד לפחות (בד"כ יותר).  במסגרת זו המשתתפים מתחלקים לזוגות ומקבלים עמדה בעד או נגד נושא שנוי במחלוקת.  הם צריכים להכין נאומים ולהציג אותם בהצלבה, כך שדובר נואם בעד ומולו דובר אחר נואם נגד.

אירועים מיוחדים

חברי פורום הבוגרים נהנים מאירועים מיוחדים והזדמנויות תירגול כגון הרמת כוסית לחגים, סדנאות שפתוחות רק להם (סדנה באנגלית, סדנה לפיתוח טיעונים) ועוד.

פרטי הקורס

הקורס מיועד ל: 
בוגרי ותלמידי בית הספר
מחיר: 
50 ש"ח לקבועים, 100 ש"ח למפגש בודד
תאריך פתיחת הקורס: 
02/02/2022
מספר המפגשים: 
1 בחודש. כל חודש
שעות המפגש: 
18:30

למידע נוסף והרשמה